Бізнес-тренінги

Той, хто намагається робити бізнес, «вбудовуючись» у ринок, зазвичай заробляє по дрібниці. По-справжньому заробляє той, хто створює нові ринки, тобто робить керуючий (мотивуючий) вплив на поведінку покупців.

«Не навколо винахідників нового шуму – навколо винахідників нових цінностей обертається світ ; нечутно обертається він. © Ф. Ніцше

По суті, Ніцше сформулював основний закон постіндустріальної економіки, сформулював різницю між нею та індустріальною економікою. Постіндустріальна економіка не статична, а динамічна. У статичній економіці цінності раз і назавжди визначені — товари, гроші тощо. У постіндустріальній економіці стійких цінностей немає — що сьогодні є величезною цінністю, завтра може виявитися «барахлом».

Підніметься нова хвиля інноваційного бізнесу, для якого, на жаль, бракує нових кадрів та їх практично ніде не готують.

Якщо Ви маєте бізнес, то передбачити необхідно. Інакше цього бізнесу незабаром не буде.

Майбутнє невизначене, воно відбувається нашими діями щодня. Тому знати його точно не може навіть Господь Бог, бо щомиті він робить той чи інший вибір. Як і ми.

Але сукупність виборів має властивості, що дозволяють побачити контури і деякі характеристики майбутнього, сценарні варіанти. І тому той, хто вміє ці контури побачити , отримує знання — на які точки натиснути, щоб змінити майбутнє у своїх інтересах.

На базі бізнес-центру «Архітектор бізнесу» проводиться навчання управлінням технологіями 6 та 7 технологічних укладів.

— 4-ий управлінський уклад — менеджмент в детермінованих середовищах (зараз застосовується, хоча вже давно не ефективна модель управління)

— Управління технологіями 5-го управлінського укладу — Управління потоками ймовірностей і вплив в зонах особливостей Уітні;

— управління технологіями шостого — зовнішнє управління параметрами потоків можливостей, на яких засноване управління конкурента;

— Керування технологіями 7-ого — управління виродженими режимами можливостей.

Крім того, слухачі семінарів знайомляться з технологіями «керованих криз», у них розширюється внутрішня свобода — до базового курсу входять тренінги з психологічної корекції , яка дає конкурентні переваги та особисту перевагу, а вони призводять до успіху та влади.

Завданням освітнього центру є реалізація людського капіталу через підготовку соціальних конструкторів та архітекторів бізнесу — готуємо людей, які забезпечують ефективність роботи співробітників науково-виробничої компанії, насамперед вчених. Основа успішного виробництва – люди з глибокими знаннями. Зокрема, слухачі вивчають курс Теорії вирішення винахідницьких завдань . 

І багато багато іншого…

Учні здобувають не тільки практичні знання, необхідні для створення рішень нового покоління, а й гнучкі навички, які стануть у нагоді їм для комунікації.

Головне — не запізнитись у нову хвилю. І ми Вам з цим допоможемо.

Бізнес є мистецтво вгадувати майбутнє і отримувати з цього користь.

«Конструювання майбутнього»

(Відділ розробок та замовлень)

067-395-15-87

bionlifeua@gmail.com

Ті, хто не ризикують у житті, працюють на тих, хто ризикує.

«Генератор ідей»

(Відділ наукового співробітництва):

067-380-90-25

bionlifeua@gmail.com