Агропромисловий комплекс замкнутого циклу

Проект «ZTN-3000».

Зоотрони, тваринницькі комплекси.

Технології, селекція, обладнання.

Проект «ATN-3000».

Водні господарства.

Бджільництво. Центр вивчення меду та запилення.

Нейропасіка

Мала механізація

Роботи для сільського господарства

   Підраховано, що верхній, родючий шар ґрунту виснажується зі швидкістю 7% за десятиліття. Щорічно із сільськогосподарського обороту випадає в середньому 8 млн. га через ерозію, заболочування та вилуговування. Перед людством постала проблема, яку потрібно вирішити.

   Рішенням є створення великих зон гарантованого виробництва сільськогосподарської продукції на промисловій основі, свого роду фабрики зерна, кормів і овочів з використанням інженерних автоматизованих систем. Концентрація таких підприємств дозволяє організувати передові потоково-швидкісні методи, раціональне використання механізмів та робочої сили, скорочувати витрати на транспорт, будівництво тимчасових споруд та різних операційних витрат.

   Компанією «Bion-element of l ife» розроблено проекти агропромислових комплексів на основі органічного землеробства із замкнутими схемами продуктообміну та фінансовими потоками. Щоб проекти привели нас до великої кількості продуктів харчування і стала на строго наукові основи, створені такі «точки опори»:

  1.  Будівництво комплексів. Розроблено та застосовуються нові будівельні технології та матеріали. Велика кількість проектів комплексів, сучасних сховищ, переробних хабів та розвинена дорожня інфраструктура для них.
  2. Цифровізація та роботизація сільського господарства. Дозволяє отримувати врожаї сільськогосподарських культур близькі до їхнього біологічного потенціалу, впливаючи на всі основні фактори, що впливають на життя рослин: покращення ґрунту, регуляція водного режиму для зміни теплового, харчового та сольового режимів ґрунтів, покращення мікроклімату приземного шару тощо.
  3. Нові технології вирощування та автоматизоване обладнання, починаючи від механічних запилювачів, і закінчуючи агростанами з лазерною та електростимуляцією рослин, 50-70-поверховими кліматотронами та фітотронами.
  4. Культури з покращеними характеристиками. Наприклад, нашою командою отримано сорт буряків, який дає на 20% цукру більше з тих самих площ, пшеничні колоси до 120-140 зерен у колосі тощо.
  5. Хімізація та біохімізація. Розроблено цілий комплекс різних добрив, стимуляторів росту, пророщування, а також засобів для боротьби з бур’янами та іншими шкідниками.
  6. Комплекс сільськогосподарських машин та агрегатів. Розроблено понад 1700 типів машин (авіа, наземних, водних та підводних, у т.ч. безпілотні, на повітряній подушці тощо), що дозволяють повністю знищити ручну працю у всіх ґрунтово-кліматичних зонах планети.

На основі науки і передового досвіду, спираючись на ці точки, ми прийдемо до достатку і зможемо його підтримувати. І сподіваємося, що в майбутньому зникнуть повідомлення про те, що понад мільярд людей на планеті погано харчуються чи голодують, а з’являються нові: населення всього 10 мільярдів, а ми виробляємо їжі для 50 і це не межа можливостей.

І тоді перед нашою командою стане нове завдання — збільшувати кількість сімейних союзів та народжуваності.

Небажання переучуватися призводить до неминучого відставання.

«Конструювання майбутнього»

(відділ розробок та замовлень):

067-395-15-87

bionlifeua@gmail.com

Вони нас поховали, але не знали, що ми — насіння.

«Генератор ідей»

(Відділ наукового співробітництва):

067-380-90-25

bionlifeua@gmail.com