Проект “Black box of Earth” (\»Черный ящик Земли\»)

   У давні часи причиною майбутнього «кінця світу» вважалися деякі містичні сили «згори». У минулому цю роль передали таємничим космічним “прибульцям”, вороже налаштованим землянам. Зараз, що головний наш ворог – ми самі, тому ми спостерігаємо розгортання криз у світовому масштабі – соціальну, демографічну, генетичну, екологічну тощо. Неважливо, внаслідок чого може статися катастрофа, з цих чи ще невідомих причин; головне, що це, в принципі, можливо.

   Землі необхідний свій «Чорна скринька Землі» (за принципом тих, що використовуються в літаках) – це укріплене сховище знань всього людства.

   Можливі кілька варіантів наслідків глобальних катастроф:

а) внаслідок катастрофи зникне половина населення Землі. Зв’язок між містами збережеться. Якоюсь мірою збережеться колишня інфраструктура;

б) Землі залишиться кілька десятків тисяч жителів. Зв’язку практично не буде жодного. Залишки населення досить швидко деградують, повернуться до примітивних ремесел, до примітивної техніки. Мине багато часу, перш ніж знову виникнуть умови для відчутного ривка вперед;

в) розумне життя зовсім зникне з лиця Землі. Років через 100–150 виникнуть умови, прийнятні життю людини, але коли станеться відродження Розуму — одному аллаху відомо;

г) із Землі зникне всяке життя. Час відновлення умов – мільярд років.

   Роботи ведуться за такими напрямами:

– проектування та будівництво укріпленого сховища (під землею, водою та/або на орбіті планети) із застосуванням нових будівельних матеріалів (піноматеріали на основі мінералів та металів, сплави, які відновлюють форму після деформацій та нагрівання до високих температур, чотиривимірні матеріали тощо) ) і  технологій (хвильові, природоподібні, призмові технології);

— нагромадження інформації (нейронакопичувачі, «трійкова логіка» і т. д.), розробляються нові методи донесення істинності подій, що спираються на сучасну техніку, максимально надійні і захищені від будь-яких випадковостей.

— збереження та передачу знань на таку довгу тимчасову дистанцію;

– вирішує питання про техніку передачі інформації – сьогодні невідомо – кому доведеться передати інформацію: хто знає, який вигляд набуде розумного життя через мільярд років після нашої ери. Для цього введеться колосальна робота щодо систематизації всіх можливих методів запису та передачі інформації нащадкам.

   Він повинен зафіксувати справжні причини можливої ​​трагедії, зберегти запис у цілості потрібний час і передати його майбутнім поколінням: досвід, особливо такий негативний і глобальний, безцінний.

  • Як допомогти у відновленні розумного життя?
  • Як зберегти генофонд нинішньої флори та фауни?
  • Як зробити так, щоб інформація потрапила вчасно, коли вже були б здатні зрозуміти, про що йдеться, і ще не було б пізно?
  • Як зробити так, щоб інформацію змогли легко розшифрувати?
  • Як зберегти запис на такій величезній часовій дистанції?
  • Як зробити так, щоб інформації повірили, щоб не сприйняли її як дурний жарт співвітчизників?

«Конструювання майбутнього»

(Відділ розробок та замовлень):

067-395-15-87

bionlifeua@gmail.com

«Генератор ідей»

(Відділ наукового співробітництва):

067-380-90-25

bionlifeua@gmail.com