Пересування архітектурних форм та споруд

   Підняття та пересування споруд — дуже складна технічна операція, що вимагає від будівельників надзвичайної акуратності та точності.

   Наша компанія надає технологію, обладнання, прилади для підняття та пересування архітектурних форм та споруд, які були розроблені спеціально для компаній ТБМ «Терем» та ТТ «Lanegargo», які надають таку послугу своїм клієнтам.

   Технологія та обладнання успішно дозволяє пересувати бетонні, цегляні, кам’яні будівлі на різних каркас (металевому, дерев’яному тощо).

   Компанії мають досвід з перенесення будинків до 5 поверхів на сотні метрів по нерівній місцевості, з обходом кутів вулиць та поворотом на 45, 90 та 180°.

   Вага вже перенесених будівель досягала 3 тисяч тонн. Технологія та обладнання передбачає підняття та пересування будинків вагою до 20 тисяч тонн.

   Технологія пересування споруд дозволяє не виселяти мешканців, а самі будівлі продовжують функціонувати звичайним чином – працює водопровід, каналізація, опалення, ліфти тощо. гарантія безпеки мешканців та їх житла.

   Пересування будинків — це один із найсерйозніших засобів реконструкції сучасних міст до міст 21 століття, до постіндустріальних анклавів.

   Зв’язавшись зі спеціалістами нашої компанії, Ви можете більше дізнатися:

  • про саму технологію пересування будинків;
  • про обладнання необхідного для цього, наприклад, електродомкратів з єдиним централізованим управлінням для підняття будівель або плазмових різання по бетону, каменю для відокремлення будинку від фундаменту тощо;
  • про прилади, що використовуються при підйомі та пересуванні, наприклад, телетензометрів , що дозволяють дистанційно вимірювати найменші (до часток міліметра) деформації конструкції та її окремих елементів тощо;
  • про будівельні суміші, що застосовуються при таких роботах, наприклад, суміші для зміцнення грунтів, що дозволяють транспортувати будівлі вагою до 20000 тонн, надшвидкосхоплюючої суміші для заливання між будинком і фундаментів, яка дуже швидко надає стінам і фундаменту монолітного зв’язку;
  • та багато іншого, а також замовити цю послугу або придбати все необхідне для проведення робіт.

Технології, обладнання, прилади для підняття та пересування архітектурних форм та споруд з подальшою всебічною консультацією фахівців компанії:

«Конструювання майбутнього»

(Відділ розробок та замовлень):

067-395-15-87

bionlifeua@gmail.com

Запропонувати свої технології, модифікації підняття та пересування споруд:

«Генератор ідей»

(Відділ наукового співробітництва):

067-380-90-25

bionlifeua@gmail.com

Замовити послугу підняття будинків, пересування споруд, оренду обладнання та приладів з консультацією фахівців, необхідні будівельні суміші, що використовуються при проведенні робіт:

Творча Будівельна Майстерня «Терем»:

068-77-23-025, 095-50-80-780

http://www.terem.biz.ua

Транспортный Трест «Lanecargo»

068-52-89-865

http://lanecargo.pp.ua