Активатори паливних сумішей

Серія активаторів паливних сумішей «Fumixac»

   Активатор паливних сумішей дозволяє зменшити витрату палива від 10 до 20% залежно від умов експлуатації транспортних засобів.
   Обробка в активаторах дозволяє підвищити калорійність палива (за рахунок отримання вільного водню та кисню при магнетолізі), збільшити ККД двигуна, покращити умови його роботи та забезпечує повніше згоряння палива.
   Енергія, витрачена активацію водопаливних сумішей, повертається приблизно 20-кратному розмірі рахунок додаткового тепла, що виділяється при згорянні суміші.
   Крім того, повністю укомплектовані лінії Fumixac дозволяють виробляти різні паливно-водяні емульсії , паливні водо-мазутні емульсії , бензоетанольне паливо і т.д.
   Крапля воднопаливної суміші має ядро ​​з води, оточене шаром палива. Температура кипіння води за нормальних умов нижча, ніж у різних типів рідкого палива, тому краплі води у воднопаливних емульсіях, утворюючись у водяну пару, внаслідок мікровибуху, вириваються з оболонки пального, розриваючи тим самим його частинки. Ці мікровибухи додатково подрібнюють паливо, що розпилюється, і перемішують його з повітрям, що, у свою чергу, зменшує час згоряння палива.
   Активатор дозволяє виробляти паливно-водяні емульсії – 90% дизельного палива + 10% води. Як виявилося, така емульсія призводить до найповнішого та найефективнішого згоряння, до збільшення теплотворної здатності горючої речовини згоряння. Це призводить до збільшення ККД та потужності автомобіля в порівнянні з їздою на 100% солярі, покращується чистота вихлопних газів. Таким чином, ми не тільки економимо пальне, але суттєво покращуємо охорону навколишнього середовища.
   Вироблену паливно-водяну емульсію можна забезпечити не тільки автомобілі, але двигуни локомотивів, дизельні двигуни суден і т.д.

 Активатори «Fumixac» дозволяють готувати суспензії вугілля-мазут-вода — 78% дизельне паливо + 10% мазут + 12% вода — це співвідношення дає таку ж теплотворну здатність, що і звичайне дизельне паливо, суспензія ефективно і повністю згоряє, при цьому спостерігається зменшення вмісту СО та сажі в димових газах.
   Збільшується в 1,5 рази термін служби форсунок котлів, відпадає необхідність подавати водяну пару пар у них, менший рівень забруднення робочих поверхонь котлів.
   Стабільність отриманих емульсій – від 30 до 60 діб.
   Можна довести максимальний вміст води емульсії до 35 %.
   Виробництво такого виду суспензій дозволить не тільки економити, а й розширити сферу застосування мазуту — нафтових маслянистих залишків, які отримують після відгону з нафти бензину, газоліну, гасу.
   Емульсії з води та дизельного палива або води, мазуту та дизеля загоряються значно швидше, ніж звичайне рідке пальне, а при їх спалюванні значно зменшується як утворення сажі, так і кількість токсичних сполук, що містяться в димових газах.
   При очищенні, наприклад, суднових паливних танків за допомогою перегрітої пари, суміш води, що утворюється, і масляного відстою, зливається у світовий океан, хоч це і заборонено.
   Обладнання «Fumixac» дозволяє виробляти паливні емульсії з цього відстою (навіть із 30% вмістом води), які повністю згорають у суднових котлах у процесі звичайного горіння. В’язкість отриманих паливних емульсій можна регулювати в процесі виробництва, що дозволяє використовувати її в різних типах парових котлів, що використовують як паливо відпрацьоване масло.
   Можуть бути використані спеціально приготовлені важкі продукти з присадками з води, призначені для спалювання, за рахунок чого з очищених олій може вироблятися більша кількість бензину та легких олій. Покращується чистота газів, що відходять.